• Biz Kimiz ?

    Biz Kimiz ?

    2015 yılından beri izolasyon grubunda faaliyet gösteren JAVENİS bünyesine birçok ithal markayı katarak 2019’dan günümüze havalandırma grubunda da hizmet vermeye başlamıştır. 

    Sektöre yön veren birçok markayı çatısı altında toplayan JAVENİS ihtiyaçlarınıza eksiksiz çözüm üretmeyi amaçlamaktadır. JAVENİS ailesi olarak genç ve dinamik kadromuz ile doğru hizmetle sizleri mutlu etmek bizleri daha ileri taşıyacıktır prensibiyle kendimizi sürekli eğitip, bilgilerimizi ve değerlerimizi geliştirmek için çaba harcıyoruz.
     

    devamı

Javenis Havalandırma

2015 yılından beri izolasyon grubunda faaliyet gösteren JAVENİS bünyesine birçok ithal markayı katarak 2019’dan günümüze havalandırma grubunda da hizmet vermeye başlamıştır. Sektöre yön veren birçok markayı çatısı altında toplayan JAVENİS ihtiyaçlarınıza eksiksiz çözüm üretmeyi amaçlamaktadır. JAVENİS ailesi olarak genç ve dinamik kadromuz ile doğru hizmetle sizleri mutlu etmek bizleri daha ileri taşıyacaktır prensibiyle kendimizi sürekli eğitip, bilgilerimizi ve değerlerimizi geliştirmek için çaba harcıyoruz.

İletişim Formu

Adınız Soyadınız *
Email
Konu
Mesajınız
Güvenlik Kodu *
Güvenlik Kodu