javenis havalandırma

JAVENİS

2015 yılından beri izolasyon grubunda faaliyet gösteren JAVENİS bünyesine birçok ithal markayı katarak 2019’dan günümüze havalandırma grubunda da hizmet vermeye başlamıştır. 

Sektöre yön veren birçok markayı çatısı altında toplayan JAVENİS ihtiyaçlarınıza eksiksiz çözüm üretmeyi amaçlamaktadır. JAVENİS ailesi olarak genç ve dinamik kadromuz ile doğru hizmet ile sizleri mutlu etmek bizleri daha ileri taşıyacaktır prensibiyle kendimizi sürekli eğitip, bilgilerimizi ve değerlerimizi geliştirmek için çaba harcıyoruz. 

1936 yılından beri faaliyetini sürdüren İMPER, kuruluşunun ilk yıllarında bitüm membranlara ağırlık vermiş daha sonra gelişen pazar talepleri karşısında 1970’li yıllarda PVC membran ve 2000’li yıllarının başından bu yana da TPO membranların üretimini yapmaktadır. Yıllık 45.000.000 m2 sentetik membran (PVC/TPO) üretim kapasitesine sahip olan İMPER, Türkiye pazarında yerini almış olup, JAVENİS YAPI olarak değerli partnerlerimize geniş ürün yelpazemizi sunmak ve doğru ürün tercihi yapmak öncelikli hedefimizdir. 

JAVENİS HAVALANDIRMA olarak Vortice, S&P, Casals, Sodeca, Elicent, Nicotra Gebhart,Östberg, Vitlo gibi sektörde büyük ölçüde yer edinmiş, birçok projede yer alan değerli markalarımızla siz değerli müşterilerimize, doğru zamanda doğru fiyat ve doğru ürünle projelerinizde çözüm ortağı olmayı hedeflemekteyiz.

MİSYONUMUZ

Genç, dinamik kadrosu ile; müşterilerimizin ihtiyaçlarına, doğru ürün ve hizmetle, hızlı ve ekonomik çözümler sunmak.

VİZYONUMUZ

Adı, kalite ve güvenle anılan, kazandığı tecrübeleri, müşterilerimiz ve ülkemiz adına kullanan, yenilikçi, takip edilen bir firma olmak.