İZOLASYON ÇÖZÜMLERİ

İzolasyon Çözümleri

60 yılı aşkın tecrübe ile Imper Italia su izolasyonu ve çatı uygulamalarında yüksek seviyede bilgi birikimi ve beceriler edinmiştir. Bitümlü/polimer membran üretimi Imper Italia'ya sektörde liderlik getirmiş ve sentetik membranların (tekno-polimerler, ileri seviye polimerler) araştırma ve geliştirme süreçlerine katkı sağlamıştır.

En son polimerizasyon süreci işlem görmemiş ethylene propileni, polipropilen tabanı ile birleştirilmesini sağlamış ve TPO/FPA meydana gelmiştir, (Flexible Polypropylene Alloy) yüksek esneklik değerlerine sahip, tesirsiz, geleneksel elastomerlerin yüksek performansı ile birlikte ısı ile kaynatılabilme olanağı sağlamaktadır.

Son araştırmalar müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik sistemler geliştirirken aynı zamanda çevresel faktörlere de özen göstermeye odaklanmıştır. Bu araştırmalar Imper Italia Rubberfuse departmanındaki teknisyenlerin Sıntofoil serisini geliştirmelerini sağlamıştır. Sıntofoil serisi yeni nesil bir sentetik su izolasyon membranıdır. Elastomerik-termoplastik polimer sayesinde spesifik özelliklere sahip Sıntofoıl membranlar her türlü su izolasyonuna uygundur.